Nejnovější(a pravděpodobně poslední) díly komixů:
Opuštěná: 5. díl
Gothic Mirage: 6. díl
Je t'aime: 4. díl

Květen 2010

Moje poslední DOBRÁ vzpomínka na mě ... design a poslední díl NG

8. května 2010 v 21:19 | webmaster:Megi |  New girl
Jestli jste si už všimli odcházím,ale nechávám tady po sobě vzpomínky .. jednou z nich je design :) naladěn na JARO =o) a v celém článku máte poslední díl New GIRL na který jste tak dlouho čekali viz. rubrika New GIRL :P
NEW GIRL na sims2pomoc.blog.cz

Důležité ( ? ) Ano , důležité

2. května 2010 v 10:18 | webmaster: Mrs.Lola
Kdysi jsem snívala o blogu , který měl jméno , měl smysl , měl ... šťávu. Díky němu a jeho webmasterkám jsem založila svůj úplně první blog , a všechno to začalo. Snívala jsem o Sims2Pomoc. O Dany , Margaret a Makao15 .....
O tomhle článku uvažuji už dlouho. Hodně , hodně dlouho . Už od té chvíle , kdy nám jedna paní napsala , že by jsme si mohli vzít štěňátko ...... Tím to všechno začalo.
Myslím má neaktivita. Vidíte sami , že blog už není ani zdaleka to , co kdysi býval. Říkáte si , že se "opičím " po MegÍ ? Mýlíte se . Já doma Sunnynku mám už týden, ale pořád jsem nenašla odvahu toto napsat. To se změnilo. 
Dejme tomu , kdyby Sunny nebyla , nic by se nezměnilo. Stejně by mě blog už nebavil. 
The Sims .... mě baví , moc baví , ale blog už prostě ne. A počítám s tím , že mě už nikdy bavit nebude. Ta povinnost každý den chtě nechtě chodit na blog, oblítávat SB , psát komix a spousta dalších ... pro mě už nic není. Ne , z blogového světa nemizím úplně , ale budu pouze návštěvník. Tímto moje blogová kariéra končí. Nadobro. 
Musíte si to brát tak , že ode mě by tu stejně nic nebylo . Chuť k blogování se jen tak nevrací. 
Ani nemáte tušení , jak špatně se mi tento článek píše. 
Kolik jsem díky blogu poznala lidí , to je v řádu  desítek . Nejvíce jsem měla ráda Megi , to snad všichni chápete. Ale nikdy nezapomenu ani na : Dell , Digis, Dalmatina , Lowisku, GreatGirl , Alie, Bari, barbus446, blogerka a mnoha dalšími ... s těmi jsem byla v kontaktu , třeba přes icq , nebo jsme byli kolegy . Strašně moc Vám všem za všechno děkuji , a .... bylo tu s vámi nepopsatelně nádherně. 
Já mám už jiné zájmy , jiné povinnosti ... a všechny jsou lepší a důležitější , než blog . 
Končím. Někdy budu na mém fotografickém blogu , ale to mám jen pro svoje fotky , žádná SB , žádná povinnost. Prostě jen záliba . 

Bye , Sims2Pomoc ♥
Bylo to tu nádherné.....
Mrs.Lola

Moje práce končíí..

1. května 2010 v 21:46 | Megi
Je to tak,že na blog nemám čas a taky se mi hroutí život.Něco málo jsem tu udělala,ale já vím že toho bylo málo. Už nikdy nebudu mít chuť vlastnit blog. Prostě to nezvládám a teď jsem tu nebyla webmiss jen pomocnice,takže odcházím s dobrým pocitem že to tady nenechávám.


Užívejte 1.Máje - Lásky:) Megí