Nejnovější(a pravděpodobně poslední) díly komixů:
Opuštěná: 5. díl
Gothic Mirage: 6. díl
Je t'aime: 4. díl

Aktualně

Kde budu(Bari)

14. března 2010 v 7:52 | webmaster:Bari
Ahoj,jen chci vám oznámit.Budu na blogu thesimsweby,a časem se třeba dostanu někam jinam.x)Sirotek ani MS nebude pokračovat ale vystřídá ho jiný komix,a já doufám, že bude lešpí než ty co jsem psala tady.

Je čas....odcházím

13. března 2010 v 21:51 | webmaster:Bari
pro vás:Je čas abych odešla.Nevím proč ale něco mně k tomu nutí...abych to tu opustila.Tento pocit jsem ještě nikdy nezažila ale vím že odtuď odejít je správné rozhodnutí.Nebudu se řídit mozkem ale srdcem.Nemám tu co dělat.Myslím,vím nebo nevím že vám tu beze mně bude líp.Určitě tento blog budu navštěvovat,psát komenty.......Někde uvnitř sebe cítím že v sobě mám něco těžkého co nedokážu popsat.Ale vím že až tento článek zveřejním,že to zmizí.Nevím jestli mně tu někdo měl ať už jako blogmasterku nebo jako spolumajitelku rád ale asi vás bylo málo.Já jsem tento blog milovala.Bylo to nejlepší časy v mém blogovém životě který se ve mně uhnízdil.Blog,už je pro mně součástí života a já se od něj nedokážu odtrhnout.Nezvládnu to.Blogovat budu dál.Ale nevím kde,nevím jak,nevím o čem.Když mně Lola na email poslala že jsem byla vybrána na novou blogmasterku....bylo to......štěstí.Opravdové štěstí které jsem rozsévala kolem sebe.Ale já jsem tu být neměla.Vybrali mně jenom proto že se jim více blogmasterů nepřihlásilo.v tu dobu mně to nedošlo.Ale teď?Ano.Nikdy sem patřit nebudu a nepatřila.Jen co jsem tu udělala!Chtěla jsem vystrčit Lolu,ale ne tak jak se vám to zdálo,vyhodila jsem Barbus.Ale za to se vina necítím.Udělala jsem ze sebe hlavní webmiss a tou jsem být neměla.Tento blog patří Lole a nikomu jinému.Nikdo jiný nemá mít právo to tu vést.Z většiny blogů,jsem odešla jen proto že se mi tam nelíbilo.Ale odtuď odcházím zcela důvodu který mně k tomu vede a ani nevím jak a proč.Už se sem nevrátím.Nikdy.
Pro Lolu:Lolo,je mi líto co jsem tu provedla.Je pravda že jsme si ze začátku nepadly do oka ale teď se to trochu spravilo.......ale ty jsi tu teď hlavní webmiss,která má PRÁVO to tu vést.a nikdo jiný si to tu už nezaslouží.Vybuduj tento bloG aby byl lepší než je.
Pro Alie:Ach Alie.Měla jsem tě vždycky ráda.A to se nezmění.Budu ráda když zůstaneme trochu ve styku.x)
Prosím nechte tu moje lánky a komixy.
Děkuji.

Sbohem

Jaký tu chcete?

13. března 2010 v 17:09 | webmaster:Bari
Takže je tu anketa jaký další desing tu budete chtít.Hlasujte v anketě
1.je od Bari:

Desing jsem vložila na jiný blog takže se omlouvám za to menu.x)Ale úplně stejně by vypadal tady.
Spokojenost:100%
Doba dělání:zhruba 1 hod.
Program:PS
Ještě jste mi tu napsaly že je moc tmavý tak jsem změnila stránku ;)
2.je od Alie
Briggit,nesmíš pro sebe hlasovat.

Bari má ZASE další blog.

12. března 2010 v 15:22 | webmaster:Bari
Ahoj mám zse nový blog na thesimsweby.No nebaví měn to tam takže můj new bloček.

Tu!

Prosím koukněte.x)

Barbus446-vyhození a názory webmissek

8. března 2010 v 17:07 | webmaster:Bari
Takže je rozhodnuto vámi .Barbus446 je vyhozena .

Za Bari:Když sem barbus přišla (to už jsem tu byla)Všechno převrátila na ruby a kvůli ní odešly dvě webmissky:Digis a Delliane.To jsme na ni byly naštvané všechny blogmasterky a když ze sebe udělala ,,vedoucího"tak jsem radši založila anketu aby se hlasovalo kdo má být hl.blogmasterem.Vyhrála jsem já.Hned po mně hlasovaly pro Mrs.Lolu která by mně tu měla ,,zastupovat"když tu nebudu.Je jen dobře že barbus446 odešla protože tu nemá co dělat,nepatří do týmu,a už nikdy nebude.....
Za Mrs.Lolu : Já jsem byla docela ráda , když přišla . To jako popírat nebudu . Dess se mi líbil ( až na to , že tam některé webmissky chyběly ) , myslela jsem si , že tu bude aktivní , a že celý blog bude jako dřív . Nebyl . A ani ona nebyla aktivní . Prostě na tento blog nestačí jeden článek za měsíc , neodpovídat na e-maily a vlastně se na vás ,,vykašlala" . Už si nezaslouží tu být . A my to tu chceme mít hezky pod palcem a přehledné . Vlastně Barbus už přece druhou šanci dostala , tak proč by jsme jí měly dávat i šanci třetí ? Barbus už k nám prostě nepatří......
Za Alie ( Brigitte ) : Mám na věc podobný názor jako holky. Fajn, na icqu napsala, že nemá čas, ale jenom proto že jsem se jí zeptala! No prostě stručně: barbus přijde, změní design, vyhodí dvě blogmasterky a potom si dá zhruba tříměsíční pauzu! Sorry, Barbus, ale tohle ne!

Photoshop CS4 ke stažení!Plná verze!!

7. března 2010 v 18:55 | webmaster:Bari
Takže zde máte Adobe PHOTOSHOP CS4 v ČJ!

Obrázek
c.č.

Hledají se blogmasteři!

7. března 2010 v 17:58 | S2P team
3 blogmasteři je na tento blog málo a proto hledáme nové tváře,ale!Musíte splňovat podmínky uvedené níže...


Musíte mít dobrou grafiku ve hře!
Musí vám být nejméně 11!a max. 100xD
Umět grafiku
Dobře psát(pár chyb nevadí)
Musíš mít the sims 2 nebo 3(ve dvojce jsou downy nutné!)
Umět psát komixy.
Splňuješ tyto požadavky?Tak vyplň přihlášku!
C.Č.!

Bari POMOC!

6. března 2010 v 20:54 | webmaster:Bari
Prosím moc moc prosím!Jak mám schovat rodinky aby se mi nesmazaly?(Zalóhovat)Potřebuji nainstalovat dva datáče které mám nové a když se rodinku pokusím zabalit tak se mi hra zhroutí prosím prosím moc pomozte mi jinak by byly komixy s jinýma postavama nebo bych je skončila a začala s novýma x(
UPD:Vyřešeno!MOžná dám návod.x)

Bari-je zpět

6. března 2010 v 18:38 | webmaster:Bari
Ahoj..No jsem zpět....Docela by mně zajímalo jestli jste rádi xD.Když jsem sem teď přišla tak mně čekal trochu šok xDNo noví dess a vůbec.xDTak komentáře na to jsem koukala x)

Najděte nás na faceboku!

21. února 2010 v 11:30 | webmaster:Bari


Můžete sinás blogmasterky přidat do přátel
Bari jako:Barbora Vorlová
Prosím ostatní blogmasterky ať taky pidají x)

Juchůůů

20. února 2010 v 21:06 | webmaster:Bari

.
Nj nevěděla jsem jaký dát název článk.Ale právě jsem si obejdnala Tablet a jsem z toho úplně mimi.Byl i docela levný 799kč http://www.alza.cz/genius-g-pen-f350-d150392.htm Jsou tam i hezčí,ale mně stačí jen takový a je levný kdyby se mi rozbil a byla bych spokojená tak si koupím nový.xDV pondělí nebo v úterý by měl dojít,což je bezva.A když příjdu na to jak z něho přetáhnout obrázky tak sem nějaké dám ale jen když se mi podaří.Prý se tam dají vytvořit krásné obrázky ale řekla bych že záleží jaká ruka vede pero.No,jen se vám to chtěla zdělit ani nevím proč.Prostě jsem se asi chtěla pochlubit xD.
Ještěsepíšu text k MS a dám sem další díl.x)

Nebudu tu....Aneb z*sraný hory!

20. února 2010 v 13:34 | webmaster:Bari
Ahój lidičky.Jak se máte?No já nic moc.Jak už napovídá nadpis článku tak tu nebudu příští týden(tj.první týden v březnu).=Djedeme na hory x(naprosto a brutálně se NEtěším protože sedět 7-9 hodin v autě se svou otravnou ségrou a debilním bráchou v autě(v zadu budeme sedět tři!)Naštěstí druhej brácha nejede(ten za bude lízt na zábavy a kdo ví kam ještě).Pochybuji že bych se na horách na net dostala....anglicky a ani německy mi fakt nejde xD.No fakt katasrofa,ostatně jako každé hory od 8 do 16:00 být na vleku,to je hrozný.Naštěstí jezdíme se známejma kteří prosedí v hospodě a mi s něma.
A matka mi slíbila mininotebook a zase h*vno.Takžé to je vše dneska čekejte další díl SaM a možní i My secret,to je vše bye-bye
Jo a v sobotu odjíždíme a v sobotu nebov nedělu?to je jedno.Se vracíme
Kdo mi napíše ať si to tam užije tak ho ukamenuju

New dess

17. února 2010 v 15:15 | webmaster:Bari
Takže je tu nový dess snad se vám líbí.Tentokrát jsem ho dělala já Bari
Doba dělání:25 min.
Program:Photoshop
Spokojenost Bari:70%
Spokojenost Alie: 65% - nelíbí se mi modré okraje....
Spokojenost Mrs.Loly: 60% - je to obrázek , pak nápis až už nic
Spokojenost Barbus446:

Info ke barinim komixům

16. února 2010 v 19:59 | webmaster:Bari
Ahoj,Nesu vám menší info k mým komixům.Rovnou začnu.Takže ke komixu SaM plánuji max.5-8 dílů!Ale ještě nevím spíš jen těch pět.S Hello!budu pokračovat,ale začne tu nový komix.(Název ještě nevím).Ale každopádně se těšte x).Hlavně si dám záležet na kulisách a na simíkách to je vše pp vaše Bari x)

Hello!1.díl

13. února 2010 v 16:54 | webmaster:Bari

 
 

Reklama