Nejnovější(a pravděpodobně poslední) díly komixů:
Opuštěná: 5. díl
Gothic Mirage: 6. díl
Je t'aime: 4. díl

prosby

Stý článek...

14. února 2010 v 18:40 | webmaster: Alie
...je prosba.


Moc by mě potěšilo, kdybyste hlásli! Oplatím!

Moc prosíím!

30. ledna 2010 v 18:14 | webmaster: Alie
Tak jsem ve druhém kole, ale mám málo hlasů, mohly byste pro mě hlasovat???
Pro Ashley!

Klidně oplatím, jen pište...

Hlasujte! :)

24. ledna 2010 v 11:29 | webmaster:Delliane
Mám na vás prosbu :). Jsem v soutěži Zaber a jsem taky manažer jedné simky s jménem Christine. Prosím, byla by jsem ráad kdyby jste pro ni hlasovali. Budu moc ráda :). Hlasujte Tady. Fakt moc díky, předem. A čtěte komixy Failen Promise a Luck Fate.

Kruci,já zapoměla!

30. prosince 2009 v 13:56 | webmaster:Megi
Já se moc omlouvám,ale nikdo mě na to nějak neupozornil a já zapoměla přidávat advetní kalendář.Tkže to vynahradim a dodám to dneska aby to nechybělo :( :/ pardon,pardon,pardon ://

Tak jak POKRAČUJEME?

26. prosince 2009 v 15:41 | webmaster:Megi
Zdravím v (né moc) dobrém dnu.
Já vás nechci otravovat těmahla kecama ale asi to bude potřeba.
Když se zeptám co byste tu chtěli je jasné že napíšete Downloady,poté soutěže!Soutěže?To musí být SONB apod.Asi jo když se nepřihlásíte ani do blbé zimní miss.Kašlete na to.Co my z toho potom máme.
Co když jsem dám bleskovku?Pomůže to?Ani hovno..A myslím si že ikdyby tady byli 3 ,,dobré" komixy asi by to nepomohlo.
Hovno že na desu záleží,já taky chodím na sims blogy které nemají design jako třeba lovelysims.
Ty jo ono je těžký přijít z něčím novým neokoukaným a stejnak je to k hovnu.Když vám to je někde,nebo jste líní.Právěže tyhle nápady dělají ten správný blog,ale asi tomu tak není.
Já vám sem klidně budu dávat downy,ale to pak z toho budu mít jen velkou návštěvnost.Já chci aby lidi o tento blog měli zájem.. Doufám že sem Vám aspoň trochu promluvila do duše a vezmete si z toho něco do Nového roku.
A teď prosím mimo jiné že napíšete svojí kritiku přidejte i odkaz na váš web.Chci vidět tu Vaši (ne)dokonalost - neberte si to osobně,ale zajímá mě jak pracuje ten Váš blog.
Díky Megi

Nevím,co dál?!

21. prosince 2009 v 9:25 | webmaster:Megi
Časopisu Sims Journal hrozí rozpadnutí,snažila jsem se už několikrát sehnat redaktory,ale vždy selhali.Na Vánoce jsem chtěla mít další vydání ale vidím že kdybych jsem napsala co si můžete vzít dopadlo by to jako jindy..HELP ME..tohle je pro mě hrozné,chce se mi brečet protože jsem do toho dala vše a stejnak jsem selhala..:/


Prosím v SONM

2. září 2009 v 20:06 | webmaster:Megi
Prosím,hlasujte pro mého pejska Sonny je totiž ve finále SONM.Děkuju moc všem,pokud chcete taky někde hlásnout napište do komentářů.

SONM - F.I.N.Á.L.E.

Hlasuj,prosím

25. srpna 2009 v 9:29 | webmaster:Megi
Dejte prosím hlásek mému pejskovi Sonnymu.Hlasuje se zDe.Opravdu díky moc :))

Hlas pro LG

19. srpna 2009 v 19:40 | webmaster:Megi
Máte rádi Lady GaGu,tak pro ni prosím hlasujte v Soutěži o nej celebritu.Soutěžím s ní JÁ a byla bych ráda kdybyste mi dali svůj HLAS.Děkuji Mockrát - kLiK . Prosím - smutně koukám =((

Free Image Hosting

Díky,Megi

Ahoj!HLASUJTE!!

15. srpna 2009 v 18:51 | webmaster:Megi
Ahoj!Jsem zpátky!Tak pro nás prosím HLASUJTE!Děkujeme < 3

Líbí se Vám ??

28. června 2009 v 16:03 | webmaster:Megi
Zkusila jsem vytvořit Layout.Mohla bych ho dát na tento blog.Mě se hodně líbí dala jsem si s ním práci.Ale nevím jak se líbí vám.Vyberte si a pište do komentářů jestly chcete tento layoutu co jsem vyrobil nebo ten co je Teď na blogu...
Pište

Oh, ano, hlásím se.. xD

23. června 2009 v 19:38 | webmaster: barbus446
Čaute lidi, poslední dobu tu máte samé články ode mě, že? Samozřejmě je to myšleno ironicky, protože tu na to kašlu =). Nj, ale i na můj blog o pejscích - puppies.blog.cz - nic nedávám, nebaví mě to, hledám nějaké téma, co by mě bavilo, ale nic mě nenapadá xD No, proč píšu.. Brácha mě poprosil, jestli by sem na tenhle blog nedala banner jejich klanu z CoD4, tak ho sem dávám, no xD Tady je, koukněte tam a klidně napište i do shoutboardu nebo do náštěvní knihy že jste se stavili a jestli tady z vás někdo hraje cod 4 xP Tak čauky, já zase valíím, pryč.. valíím xDxP

dog

Mají stránky .EU.. klik ▲

Co byste..

28. dubna 2009 v 20:05 | Megi
Co byste..
-tu chtěli?
-rádi?
-změnili?

PIŠTE!Mimo jiné že tu bude komix.Rodinu už mám,příběh taky teď už jen nafotit a tu rodinku trochu s někým spřátelit.Chtěli bysme mi všichni tady na tomto blogu vědět Co byste..také tu máme downloady..chcete jich více?Pište!Co si jen budete přát x)) ale hlavně napište..

Přihláška do SONP (soutěž o nej pejska)

26. dubna 2009 v 16:52 | webmaster: barbus446
Včera jsem si založila blog o pejscích (moje vášeň =) a dneska jsem založila soutěž - SONP - soutěž o nej pejska. Myslím, že by vás to mohlo bavit, protože..

PEJSKA MÍT NEMUSÍTE! FOTKU MŮŽETE STÁHNOUT NAPŘ. z google, atd., ALE MŮŽETE SE SAMOZŘEJMĚ PŘIHLÁSIT I SE SVÝM PEJSKEM.

Přihlášky:

http://puppies.blog.cz/0904/sonp-soutez-o-nej-pejska

Max. počet lidí: 12

Komix..?!

25. dubna 2009 v 20:06 | Megi
Nezapomínejte že tu bude ode mě komix :) Já ale nechci dělat něco co nebudete číst.A proto je to jen na Vás o čem komix chcete.Pište k tomuto článku komentáře s krátkým příběhem nebo s vašim přáním.

P.S.Držte mi palečky zítra→v Neděli mám závody→plae´vecký ve Vyškově tak snad přivezu nějakou medaily :D

pp Megi
 
 

Reklama