Nejnovější(a pravděpodobně poslední) díly komixů:
Opuštěná: 5. díl
Gothic Mirage: 6. díl
Je t'aime: 4. díl

The Secret World

The Secret World - 3.díl

15. listopadu 2010 v 10:00 | webmaster: Mrs.Lola
Na biologii jsem šla opět sama. Byla jsem tam těsně před přestávkou, ani jsem si nestihla zopakovat probíranou látku. Jen vím, že bereme nějaké rostliny. Pět minut po zvonění se rozlétly dveře a do nich vstoupil náš rozhořčený učitel. V rukou měl snad všechny sešity světa, jeho pleška se leskla potem. Chudák, ten je zřízenej, pomyslela jsem si. Ale moc nad tím nepřemýšlela. ,, Posaďte se" nařídil celé třídě a židličky začaly hlasitě vrzat. Deset minut se nic zajímavého nedělo, jen jsme si měli číst článek na straně 92, když ke ě konečně dorazila ukázka pro dnešní hodinu, v podobě nějaké macešky v květináči. Prý si ji máme posílat po třídě a pozorně ji pozorovat... Pche! Mě snad zajímá nějaké kvítko. Už už jsem chytala květináč a chtěla ho podat další lavici, když jsem ucítila podivný pocit v pravé ruce, která svírala spodní část hnědého květináče. Prsty mi projelo silné chvění, a jak mi malinko zazelenala ruka. Všimla jsem si, že ta maceška, která předtím měla asi 10 centimetrů, náhle vzrostla na úctyhodných 17. Jak ... jak je to možné? , ptala jsem se sama sebe. Zvědavě jsem zkoumala květináč, ruku, a oči mi nervózně těkaly mezi oběma předměty . Znovu jsem stiskla květináček a pozorovala, jak se maceška opět zvedá ke slunci. Bylo to tak.. rychlé, tak... nepopsatelně divné. Taky její stonek sílil, a jeho barva nabyla zelenosti. Taky jsem cítila, jak rostlina uvnitř květináčku neustálé mění tloušťku svých kořenů. Květináček prasknul. Já, celá v šoku jsem květináč upustila, ten se hlasitě převrhl na lavici, z té se odrazil a dopadl na zem. Pohledy všech žáků a především učitele mě celkem zděšovaly. " Co to má znamenat, Cooperová? Kde to jsme? Co vám ta ubohá květina udělala? Okamžitě to ukliďte a květinu zasaďte zpět do květináče! Dělejte! " řval po mě a já se stěží dokopala ke dveřím, abych vypadla na chodbu. Pořád jsem byla nesmírně vyděšená a pravá ruka mi pořád brněla. Přiměla jsem prsty k pohybu, nic zajímavého se už nestalo. Shýbla jsem se a vzala do čarovné ruky papírek, který tu někdo zahodil. Zmáčkla jsem ho, čekajíc, že se něco stane. Ale ono nic. Papírem se jen pod tlakem mé ruky zmenšoval, nic jiného. Naštvaně jsem ho praštila na protější zeď a spěchala za uklízečkou pro lopatku a koště. 

Konečně konec školy. Dnešek... byl poněkud vyčerpávající. Kráčela jsem cestičkou k domu, sama. Nancy má keramický kroužek a Deny fotbal. A já naštěstí nemám náladu zůstávat ve škole nějak dlouho.  Ten incident s kytkou... řekla bych, že je to za mnou, a že se to víckrát nestane. Nechtěla bych skončit v místnosti bez oken, a se svěrací kazajkou.
Ale měla bych si naplánovat dnešní program. Nancy dnes jede na návštěvu k babičce, takže do večera je zpátky. Ale to mi nestačí. Na Denyho nemám čas, ba ani náladu. Možná si jen sednu ke stolu a budu malovat. Nebo půjdu na zahradu a budu si číst. To bude teda fajn den. Škoda, že se nikde nekoná nějaká akce, na tu bych hned šla. 

The Secret World - 2.díl

30. září 2010 v 8:00 | webmaster: Mrs.Lola
Další dílek  TSW je tady! Pokud si prošvihl/a ten minulý klikni SEM!

The Secret World - Příběh

12. srpna 2010 v 20:26 | webmaster: Mrs.Lola
Překvápko! Udělala jsem pro vás takovej ... příběh, později by se z toho mohla vyklubat knížka. Proč zrovna tohle? Protože i jako malá, to mi mohlo bejt ... 6 jsem dělala takové... no něco na způsob knížky, ségře jsem udělala knížku " Prasátko, které chtělo létat" NEsmějte se! No... kdybych to tehdy dala na blog , bylo by to hrůzostrašné. Snad bude tohle lepší ;-)
 
 

Reklama